Opóźnienie miesiączki o 9 dni po Escapelle

Witam, 27 grudnia wziełam tabletkę escapelle pękła nam prezerwatwa w dniu owulacji 25 grudnia. 12 stycznia miałam dostać miesiączkę ale spóźnia mi się już 9 dni. Od 9 dni boli mnie podbrzusze i wycieka biały śluz. Test zrobiłam 17 stycznia po godzinie 16 i wyszedł negatywny. Urodziłam dziecko 9 miesiecy temu i karmię jeszcze piersią 3 razy w ciągu dnia i dwa razy w nocy.

Renata GrzechociĹska

Witam.
Opóźnienie miesiączki jest najprawdopodobniej spowodowane zachwianiem gospodarki hormonalnej po zażyciu Escapelle. W celu wykluczenia ciąży proponuję wykonać pomiar b-hcg.
Pozdrawiam