Zapytaj lekarza

7 4 0 , 0 0 7

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Opóźnienie miesiączki o 9 dni po Escapelle

Witam, 27 grudnia wziełam tabletkę escapelle pękła nam prezerwatwa w dniu owulacji 25 grudnia. 12 stycznia miałam dostać miesiączkę ale spóźnia mi się już 9 dni. Od 9 dni boli mnie podbrzusze i wycieka biały śluz. Test zrobiłam 17 stycznia po godzinie 16 i wyszedł negatywny. Urodziłam dziecko 9 miesiecy temu i karmię jeszcze piersią 3 razy w ciągu dnia i dwa razy w nocy.
KOBIETA, 24 LAT ponad rok temu

Przyszła matka z papierosem

Renata GrzechociĹska
79 poziom zaufania

Witam.
Opóźnienie miesiączki jest najprawdopodobniej spowodowane zachwianiem gospodarki hormonalnej po zażyciu Escapelle. W celu wykluczenia ciąży proponuję wykonać pomiar b-hcg.
Pozdrawiam

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy