Opóźnienie miesiączki, stres i ziołowe leki nasenne

do tej pory miesiączka występowała u mnie regularnie co 29 dni, krwawienie- 5 dni, przedostatnia była26.12.13 kolejna dopiero 29.01.14r. a krawienie tylko3 dni. mam 25l. i współżyję czasem bez zabezpieczenia w dni niepłodne po ewoluacji. 28 i 29.01 robiłam testy ciąże - wynik negatywny. od ok2 tyg. stosowałam ziołowe leki nasenne po 1 tabl, czy to ciąża , ostatnio (od jakiś 7mcy przeżywam dużo stresów) i być może ma to jakiś związek z tym opóźnieniem oraz krótkim krwawieniem, proszę o pomoc

Witam... to o czym Pani pisze to problem wymagający konsultacji lekarskiej. Korespondencyjnie rozwikłać się tego nie da. Zapewne potrzebne też będą badania laboratoryjne. Proszę nawiązać kontakt z ginekologiem, który się Panią opiekuje i szczerze o tym porozmawiać.Będzie lżej. Pozdrawiam