Opóźnienie miesiączkowania na skutek stosowania leków przeciwgrzybicznych

Witam. spóźnia mi się miesiączka drugi tydz. Czy może to być objaw że pół po zeszłej miesiące stosowałam pigułki dopochwowe oraz tab zwykłe przeciw grzybicze. i to że przez 3ms-c nie uprawiałam stosunku a ostatnio zaczęłam znów ale z tym samym partnerem. jeśli chodzi o objawy ciąży to nie mam żadnych.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje wykonać badanie beta hcg z krwi. oraz udać się do lekarza ginekologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.