PCOS i zaburzenia miesiączkowania u 23-latki

Choruję na PSCO, mam 23 lata. Przez jakis czas bralam tabletki duphaston, lecz zauwazyłam poprawe, regularny okres bez tabletek. Lecz od jakiegoś czasu znów jest cos nie tak. Ostatnia miesiączka byla bardzo skąpa, a teraz spóźnia mi sie okres 28 dni. Do tego często boli mnie glowa, jestem śpiąca, brak koncentracji, ból w podbrzuszu, częste wymioty. Robiłam kilka testów ciążowych lecz wyszły negatywnie. Obecnie mieszkam za granicą i cieżko jest dostać sie do lekarza. Powinnam znów brać tabletki?

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję oznaczyc beta hcg i koniecznie udać sie do lekarza ginekologa.