Opóźnienie w przyjęciu tabletki antykoncepcyjnej

Mam pytanie, w poprzednim tygodniu w sobote wzięłam 2 tabletki, w ty dniu oraz w niedzielę współżyłam z partnerem. W niedziele wieczorem zorientowalam sie ze tabletki nie ma i ze musialam ja przyjac w sobote. Stwierdziłam więc że nie wezmę tabletki ii dopiero zażyłam ją w poniedziałek wieczorem, Czy w takim przypadku mogę być w ciąży??

Witam serdecznie. Takie postępowanie nie było słuszne. Mogło to spowodować obniżenie skuteczności antykoncepcyjnej.