Opóźnienie w wystąpieniu miesiączki i zmiana charakteru krwawienia

Co się może ze mną dziać: Ostatnio miałam normalnie okres a w tym miesiecu spusznił mi się 2 tygodnie a potem dostałam miałam 2 tygodnie i taki obwity i ta krew była taka czerwono-brezowa? Prosze o pomoc?

Witam! Opisane objawy nie są swoiste i mogą wiązać się z istnieniem szeregu przyczyn. Najczęstsze z nich to wahania hormonalne, stres, infekcje oraz stany zapalne narządów rodnych. Myślę że w tej sytuacji warto zgłosić się do ginekologa który będzie miał możliwość przeprowadzenia bezpośredniego badania.