Opryszczka na czole a bolesność głowy

Witam, co najmniej raz w roku mam opryszczkę na czole (wiem to od niedawna) zawsze była w tym samym miejscu i w miarę łagodnie ją przechodziłam. W marcu znowu mnie dopadła i została mi blizna bo pani "dermatolog" już 7 raz nie była pewna co to jest i przepisała mi lek który wypalił mi dziurę. Teraz znowu mam opryszczkę od kilku dni ale takiej nigdy nie miałam, jest dużo większa i w kilku miejscach na czole a ból głowy jest nie do wytrzymania. To normalne , że przy opryszczce tak boli głowa ?

Lek. Tomasz Budlewski

Być może jest to półpasiec. Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie można coś więcej powiedzieć. Bez badanie nic więcej powiedzieć niestety nie mogę.