Typowy pęcherzyk a uwypuklenie skórne

Witam, od jakiegoś czasu borykam się z problemem. Otóż na nogach w kilku miejscach utworzyły się dołki w mięśniach, ewidentne dziurki. Nad nimi zbiera się jakiś płyn, z tym że nie jest to typowy pęcherzyk a uwypuklenie skórne. W skórcie: Wypuklenie z czymś w środku a pod tym dołek. Dzieje się tak w obu nogach, dokładnie na tych samych wysokościach/ w tych samych miejscach. Czy problem ten może być np. wynikiem złej diety, czy raczej problem jest poważniejszy?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarski aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.