Fragment włókniejącej kory jajnika z komórkami jajowymi, bez pęcherzyków dojrzewających i ciałek białawych

Miałam laparoskopie.Wyniki histopatologiczne.Prawy jajnik-Fragment włókniejącej kory jajnika z komórkami jajowymi, bez pęcherzyków dojrzewających i ciałek białawych.Lewy-Fragment włókniejącej kory jajnika z komórkami jajowymi, bez pęcherzyków dojrzewających i ciałek białawych.Na obwodzie widoczny fragment ściany torbielki pęcherzykowej.Dzisiaj (ok.4tyg po operacji)byłam w szpitalu z bólami podbrzusza utworzył się w jajniku lewym,za macicą jednokomórkowa torbiel 69 mm.Czy mam się czymś niepokoić?

Lek. Tomasz Budlewski

Bez badania lekarskiego ciężko jest coś więcej powiedzieć. Proponuję kierować się zaleceniami lekarza prowadzącego.

Aleksander Ropielewski

Należy pytać o to ginekologa. To na ile groźna może być taka torbiel zależy od jej charakteru.