Wyniki histopatologiczne fragmentu torbieli jajnika

Otrzymałam wyniki histopatologii fragmentu torbieli jajnika oraz przyczepku jajnika. Nie rozumiem jednak co oznaczają te wyniki. 1) Haemorrhagic simplex cyst 2) Fragment zrębu jajnika, częściowo zmienionego krwotocznie z licznymi folliculi primordiales. co to oznacza?

Piotr Pilarski

Krwotoczna torbiel. Liczne pęcherzyki pierwotne. Sugeruję wizytę u ginekologa.

Pozdrawiam.