Opryszczka narządów płciowych i problemy z oddawaniem moczu

W lutym tego roku zaatakowała mnie opryszczka narządów płciowych. Lekarz przepisał mi heravin 800 i unidox solatub wybrałem te leki i trochę pomogło .Od samego początku opryszczki zacząłem mieć problem z oddawaniem moczu który mam do dziś .Mocz się rozpruskuje ma słaby strumien piecze i swędzi, czuje tez ból z tyłu na lędzwiach i lewej stronie i codzienie czuje osłabienie, pojawił się też rumień na policzkach. co to moze być

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie można zalecić odpowiednie dalsze postępowanie. Być może konieczne będzie udania się do lekarza nefrologa, proponuję przed wizytą wykonać badanie ogólne moczu.