Opuchlizna dłoni i palców u stóp

Opuchlizna dłoni palcy istop.od 2lat mam opuchniete dlonie i palce szczegolnie rano.mam hashimoto zdiagnozowane od 2 lat.wadę zastawki .aortalcej..zesp ..ół.turnera obtluszczona watrobe .malohormonow kobiecych.wysokie tętni.teraz tsh.2.,krestynina 0.93.cukier 100.kardiolog mowi że to nie serce.neurolog że nienerki.endo że nie od tarczycy.rano wiecej opuchniete.kiedys dawano mi już puchly po wwysiłku chyba np rano po gorach wspinaczce chyba.pomozcie skad te opuchlizny

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą być spowodowane zmianami w obrębie układu kostno-stawowego. Proszę udać się na wizytę do specjalisty ortopedy, który pokieruje procesem diagnostyczno-leczniczym.