Ból palców dłoni po zoperowaniu cieśni nadgarstka

Witam serdecznie, ok 2 lata temu mialem przeszywajacy bol i dretwienie palcow obu rak. Trafilem na dr  z Wroclawia. Skierowal mnie na badanie EMG - ciesni nadgarstkow w obu rekach. Zostalem zoperowany (dwie dlonie) . Teraz (po roku) bol szczegolnie 4 i 5 palca w prawej dloni i srodka dloni lewej (bardziej w okolicach kciuka) przybraly na sile. Dretwienia palcow 1-3 u obu rak ustaly. Chcialbym wyleczyc sie w calosci, jednak lekarze tylko odsylaja od neurologa do ortopedy...

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą wskazywać na nawrót problemu. Wskazana jest wizyta u specjalisty ortopedy.