Opuchlizna i ból dziąsła po ekstrakcji

Dzien dobry miałem we wtorek wyrwanego zeba siudemke,mam takie pytanie w dziąsle po wyrwanym zębie zrobiło mi się coś takiego białego z kolorem zółtym nie wiem co to jest....mam takie pytanie czy to jest zakrzep?bardzo się boje ze może to być suchy zembodół?czy jest to normalne?te białe coś z żółtym kolorem znajduje się w w srodku dziąsła po wyrwanym zembie nie wiem co to jest i bardzo się martwie,dziąsło jeszcze troche pobolewa nie ma opuchlizny

Lek. dent. Bogdan Jaremczuk

jeśli dolegliwości bólowe maleją to jest wszystko OK
pozdrawiam
lek., lek.stom. Bogdan Jaremczuk

Witam
Suchy zębodół rozpoznaje się przede wszystkim po silnych dolegliwościach bólowych, więc to na pewno nie to. Rana, sądząc z opisu, goi się prawidłowo, a jeśli cokolwiek Pana niepokoi, proszę udać się do stomatologa.