Problemy z gojeniem dziąsła po ekstrakcji zęba

dzien dobry w 11.08.2015 miałem wyrwany ząb siudemke,w dziąsle po wyrwaniu miałem do wczoraj takie cos białe w srodku dziąsła,od dzis tego nie mam,boje sie ze cos się złego dzieje,dziąslo się troche zagoiło,ale zauwazyłem ze sie nie chce juz dalej goic,pojawiła mi się w srodku tego dziąsła taka mała kuleczka a na tej kulece takie małe krwiaczki,nie wiem co się dzieje,troche mi zostało tego czegos białego w rogu dziąsła (w srodku)a dalej juz nie ma,czy cos sie dzieje złego?

Lek. dent. Bogdan Jaremczuk

Jesli nie towarzyszą opisanym objawom dolegliwości bólowe to prosze się nie martwić, gojenie troche trwa - wiele zależy od zniszczenia zębe, nasilenia procesu zapalnego, wprawności lekarza
Ból który systematycznie od ekstrakcji maleje rownież nas nie niepokoi.
W każdym innym wypadku należy zgłosić się do lekarza wykonującego zabieg na kontrole.
Pozdrawiam
Lek., lek.stom. Bogdan Jaremczuk

Witam
Gojenie u każdego przebiega w innym tempie. Nie wspomina Pan,żeby to miejsce bolało, więc zakładam,że jest dobrze. Jeżeli coś Pana niepokoi, proszę pokazać to stomatologowi.