Bóle dziąsła i biały nalot po ekstrakcji ósemki

Witam serdecznie W środę miałem usuwana górna ósemkę, w nocy pojawiła sie podwyższona temperatura, bol mięśni i nalot biały na dziąsle. Byłem na kontroli i dentysta mówił ze nic złego nie widzi. Dziąsło troche boli bardziej tak rozpiera i jest opuchnięte, czy to suchy zębodół ? Teraz jest długi weekend i nie wiem co mam robic

Proszę stosować się do zaleceń lekarza i przyjmować przepisane leki - wszystko będzie OK.Jeżeli niepokój nadal występuje wskazana wizyta kontrolna.