Opuchlizna po uderzeniu w wargę

Witam, w sylwestra zostałem uderzony w lewą górna wargę, miną miesiąc, opuchlizna zeszła, rana która była też się zagoiła (chyba będzie mała blizna), natomiast zgrubienie wargi w środku / od środa nadal jest. Jak ściskam ją palcami z zewnętrznej i wewnętrznej strony to czuje takie podłużne zgrubienie. W środku też była rozcięta, prawdopodobnie o zęby. Czy te zgrubienie z czasem zniknie albo chociaż zmniejszy się znacząco ?

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, zgrubienie może jeszcze pozostawać przez kilka miesięcy (o pełnym zagojeniu mozna mowić po roku od urazu). Szanse na zmniejszenie zmiany są duże.