Opuchlizna po usunięciu nerki

Ojciec mial w lutm usunieta nerke lekarz orzekl ze wszystko super poszlo obecnie z lewej strony opuclizna dozej pomaranczy. Lekarz dal tabletki czy powinien sie przebadac

Witam. Zbyt mało informacji: która nerka usunięta, z jakich powodów, jakie było rozpoznanie histopatologiczne, gdzie jest opuchlizna itd, trzeba zgłosić się do leczącego lekarza i oczywiście przebadać się