Usunięcie nerki i ciąża

Witam serdecznie. 2 lata temu mialam usunieta lewa nerke(byla zrodlem ciaglych infekcji,nie urosla i ogolnie lekarz stwierdzil ze sieje spustoszenie. W pierwszej ciazy mialam urosepse). Teraz jestem w drugiej ciazy,33 tyd. Mieszkam w UK i mam usg oraz spotkania z ginekologiem co miesiac. Poinformowali mnie ze byc moze bedzie taka mozliwosc ze bede musiala urodzic wczesniej jesli nerka bedzie "nie domagac",no i wlasnie...od dwoch dni mnie boli a wizyte mam dopiero 9 stycznia.Powinnam sie martwic?

Trudno mi w takiej sytuacji doradzać bez bezpośredniego badania Pani, wyników badań laboratoryjnych i aktualnego USG. Jeśli dolegliwości budzą Pani niepokój radzę wcześniej skonsultować się z prowadzącym ginekologiem.