Ropienie z rany i opuchlizna po dwóch tygodniach od usunięcia nerki

witam , dwa tyg temu mój tata miał usunietą nerke a teraz wystepuje ropienie z rany i wystąpiła opuchlizna jakby drugiej nerki , nerka została usunieta z powodu roponercza kamiczne prosze o fachową opinie z góry dziekuje

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Proszę nie bagatelizować objawów, tylko niezwłocznie udać się do specjalisty urologa, który pokieruje dalszym postępowaniem.