Zapytaj lekarza

7 1 7 , 1 5 7

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Opuchlizna po zastosowaniu Kortyzonu

Witam. Mam 22 lata i od 14 dni biore kortyzon po ktorym udalo mi sie przytyc 5 kg...jest mi z tym zle , bo wiem ze sa to sterydy ktore powoduja puchniecie calego ciala...(brzuch, twarz i stopy szczegolnie). Dlatego chcialam zapytac jakich krokow podjac by starac sie zrzucic ta wage i wrocic do normalnosci? Lekarz odnalazl u mnie chorobe zwana Lupus... i planuje zaczac nowe zycie z ta choroba..jak tego dokonac? Prosze o porade i z gory dziekuje serdecznie...potrzebne mi troche wsparcia.
KOBIETA, 22 LAT ponad rok temu

Hormony a zachowanie

Lek. Izabela Ławnicka
82 poziom zaufania
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy