Opuchlizna powiek, brak koncentracji, zmęczenie i ospałość

Witam,od kilku miesięcy borykam się z uciazliwym dla normalnego funkcjonowania problemem,otóż mam opuchniete powieki,nierzadko jedna bardziej.Jest to jak już wspomnialam niezwykle uciążliwe,ponieważ mam ciągłe wrażenie,że jestem zmęczona i spiaca.Ponadto czesto odczuwam brak koncentracji i dziwne poczucie "niemozliwosci ogarnięcia" tego,co dzieje się na około, zwłaszcza w pracy (pracuje jako kasjerka na stacji paliw)oraz podczas prowadzenia samochodu. Zrobilam podstawowe badania,nie wskazaly nic

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie napisała Pani jakie konkretnie badania Pani wykonała. Opisane objawy mogą być bowiem wynikiem niedoczynności tarczycy. Sugeruję wykonanie TSH.