Opuchlizna stopy po skarpetkach złuszczających

Dzień dobry, W sobotę nałożyłam skarpetki złuszczające firmy Shefoot. Wczoraj wieczorem, czyli w niedzielę, zaczęły potwornie swędzieć. Trwa to nadal i jestem bezradna. Co gorsza, na wierzchu stóp mam wysypkę, takie jakby potówki. No i na dodatek wróciłam z pracy i okazało się, że jedna stopa jest spuchnięta. Co robić?

Witam Panią,

Proszę pić wapno 3 razy dziennie i zażyć przez dwa-trzy dni leki Allertec lub Zyrtec. W mniejszych opakowaniach dostępne bez recepty.

Jeśli objawy nie przejdą proszę wybrać się do dermatologa.

Pozdrawiam
Anna Adamowicz
www.instytutadamowicz.pl