Opuchnięcie i siniak po uderzeniu w nogę

Witam. Mam pytanie. Uderzyłam się w nogę dość mocno wszystko jest dobrze ale napuchło lekko i mam małego siniaka a klęczeć nie mogę bo strasznie boli i dotknąć też nie. A chodzić mogę. Stało się to z 3 dni temu. Pozdrawiam Moonia

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie napisała Pani gdzie konkretnie się Pani uderzyła. Jeśli jednak oprócz obrzęku oraz małego podbiegnięcia krwawego nie ma Pani niepokojących objawów, to nie ma powodów do obaw. Jeśli ma Pani jednak jakiekolwiek wątpliwości, sugeruję konsultację z lekarzem POZ.