Opuchnięcie palców po ukąszeniu

Wygłada jak by mnie coś ukąsiło we wszystkie 4 palce dłoń spuchła i swędzi tak się dzieje gdy biore ACENOCUMAROL jestem po zatorze płucnym i zakrzepicy żył głębokich wcześniej tak mi się nie robiło dopiero w tym roku po każdym ukąszeniu ręka puchnie okropnie od ukąszenia idą czerwone pręgi do ramienia oto mój adres Bardzo proszę o pomoc

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą być spowodowane patologiczną reakcją na stosowany lek. Proszę udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego, który wdroży odpowiednie postępowanie.