Zaczerwienienia i ukąszenia zmieniające się w strupy

Witam serdecznie od kilku tygodni zaczęły mi się Tworzyćna skórze: lewa noga, lewa ręka i prawa dłoń zaczerwienienia - wiele osób tutaj w Anglii mówi że są to mosquity, nie jestem pewien czy to nie po polsku komary a jeśli nie to co poniewaz z każdym dniem przeraża mnie to iż małe lub nieco większe ukąszenia zamieniają się w strupy które nie schodzą, a jeśli zadrapię się / zahacze to miejsce ponownie i strace strupa jest to miejsce białe z odrobinami wyobywajacej sie krwi prosze o pomoc

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy mogą być wynikiem ukąszeń komarów, pluskiew i wielu innych insektów. Zmiany powinien ocenić lekarz podczas bezpośredniej wizyty.