Opuchnięta powieka po upadku na rowerze

Witam moj syn przewrocil sie na rowerze i ma zdarte nad okiem i uderzony luk brwiowy ktory mu spuchl wdokladnie to powieka jest spuchnieta nic go nie boli zadnych objawow takich jak drawki wymioty czy sennosc nie ma jak sie pozbyc opuchlizny dziekuje

Aleksander Ropielewski

Nie ma sposobu aby pozbyć się opuchlizny jest to naturalna reakcja organizmu zapobiegająca zakażeniu i pobudzająca gojenie. Mogą pomóc okłady z lodu.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski