Opuchnięta prawa stopa i wysięk w kolanie

Od kilku tygodni wciąż mam opuchniętą prawą stopę, całą, opuchlizna zaczynam zauważać też na kolanie. Dwa lata temu miałam płyn w kaletce biodrowej, przy najświeższych badaniach wszystko było ok. Opuchlizna nachodzi co parę miesięcy. Ciężko ją zwalczyć lekami przeciwzapalnymi (Nimesil) i maściami (Dicloziaja). Proszę o pomoc.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę się udać do lekarza rodzinnego, który na podstawie badania określi konieczność dalszych konsultacji. Być może konieczna będzie konsultacja ortopedy lub chirurga naczyniowego. Pozdrawiam