Opuchnięte palce u stóp, bóle nerek

Witam. Mój chlopak od roku ma opychnięte palce u stóp, ból nerek oraz bóle ud ostatnio doszly problemy z erekcją. Od roku jest diagnozowany i nic tylko podwyższone Crp do 30 . Co to moze byc

Jeśli nie jest partner zadowolony z dotychczasowej diagnostyki, to nie pozostaje nic innego, jak poszukać takiego lekarza, do którego będzie miał zaufanie.
Wyjaśnienie problemu jest bowiem konieczne i nie uczyni się tego za pomoca internetu.
Jeśli chodzi o seksuologię, to w Katowicach jest kilku doświadczonych lekarzy seksuologii, jest o Nich sporo informacji w Sieci (Katowice lekarz seksuolog).
Życzę pomyślnego rozwiązania problemów. Pozdrawiam. JW, Poznań.

Dzień dobry!

Pierwszym skojarzeniem są oczywiście choroby nerek i wizyta u nefrologa. Często jednak rzeczywiste przyczyny są inne niż mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka. Polecam siły i wytrwałość w dalszej diagnostyce.

Pozdrawiam!