Opuchnięte policzki i drętwa twarz

Panie Doktorze moje policzki są bardzo opuchnięte, wyglądają jakbym miała w nich jedzenie, twarz jest jak drętwa, tylko na jednym po wewnętrznej stronie jest białe gładkie znamię, ktore jest już bardzo długo ok.4 m-c i nie powiększa się, jednak policzki puchną coraz bardziej. Do jakiego specjalisty powinnam się zgłosić?

Witam. Przede wszystkim proszę zgłosić się do lekarza pierwszego kontaktu który przeprowadzi bezpośrednie badanie i pokieruje diagnostyką.