Opuchnięte stopy, ból kręgosłupa i kłucie w klatce piersiowej

Chciłam się dowiedzieć czy muszę iść do lekarza bo mam opuchnięte stopy w okolicach kostek, boli mnie kręgosłup i czasem zakuje mnie w klatce piersiowej ze na chwile muszę być w miejscu. Ostatnio jem również bardzo dużo słodyczy i innych rzeczy i nie jestem nigdy najedzona a zawsze głodna. Pytam bo za 2 tygodnie mam mieć badania pod narkozą czy to coś poważnego????

Witam! Opisane dolegliwości mogą być skutkiem niewydolności układu krążenia. Zdecydowanie namawiam na wizytę u lekarza POZ który przeprowadzi bezpośrednie badanie kliniczne.