Opuchnięte usta od strony wewnętrznej

Mam opuchnięte usta od strony wewnętrznej. Góra i dół.

Aleksander Ropielewski

Przyczyn może być bardzo dużo. Reakcje alergiczne na pokarm, podrażnienia spowodowane protezą, stany zapalne jamy ustnej oraz infekcje. Bez oceny zmian chorobowych niestety nie jestem w stanie udzielić jednoznacznej odpowiedzi. Sugeruję kontakt ze stomatologiem lub laryngologiem.
Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Być może jest to pewnego rodzaju reakcja uczuleniowa. Konieczne badanie lekarskie. Proszę udać się do lekarza.