Opuchnięty koniec penisa po stosunku z partnerką

Po kazdym stosunku z partnerką mam bardzo opuchnietą koncowke skory oraz kilka stwardnien bialego koloru na końcu żyły,ktore ocieraja żołędzia,pekaja i bolą.

Aleksander Ropielewski

Przykro mi ale bez możliwości oceny zmian skórnych nie jestem w stanie udzielić jednoznacznej odpowiedzi. Jeżeli stosuje Pan prezerwatywy warto się upewnić czy nie jest to uczulenie na lateks.