Osamotnienie, widzenie demonów i omamy

Co to za zaburzenie? Osamotnienie i brak znajomych, traktowanie innych ludzi jak gorszych, ataki tzn krzyczenie i zwijanie sie, wiara w demony, czucie ich na plecach, omamy sluchowe, wechowe, glos w glowie, dwie osoby we mnie, zupelnie rozne ktorych nie kontroluje. Jakies jedynie chociaz sugestie?

Witam Panią. Objawy, które Pani opisuje można określić jako psychotyczne ale nie da się ustalić podłoża i diagnozy bez bezpośredniego kontaktu z pacjentem, wywiadu, badań... Najlepiej po prostu zgłosić się do lekarza psychiatry.
Pozdrawiam serdecznie,
MB