Uczucie dwóch osób w sobie i słyszenie głosów a schizofrenia

Czy to może być schizofrenia?Poczucie 2osob,zupelnie roznych we mnie,gardzenie innymi ludzmi,traktowanie jak gorszych, nierozumienie normalnych ludzi,ataki tzn krzyczenie i zwijanie sie,gdy czuje demony,omamy sluchowe,czucie demonów,szukanie symboli i znaczeń,ciągły lęk, np myślę o torturach i czuje ze musze sie na nie przygotowac, obsesyjne myslenie, glos w glowie

Witam Panią,

Pani dolegliwości wydają się zbyt poważne aby moża było pokusić się nawet o wstepną diagnozę w ramach portalu internetowego. Jest Pani pełnoletnia, mieszka w Warszawie, zatem nie ma co czekać tylko udać się na wizytę do psychiatry. Jesli czuje Pani ciągły lęk, to już wystarczajacy powód aby zgłosić się po poradę do specjalisty. Do psychiatry można umówić się bez skierowania od lekarza rodzinnego.

Pozdrawiam!

Witam,
Zdalnie nikt nie może postawić diagnozy. Zachęcam do szybkiego osobistego kontaktu z lekarzem psychiatrą.
Pozdrawiam,