Osłabienie, apatia i zmęczenie

Dzien dobry. Od tygodnia czuje sie oslabiony, apatyczny, szybko sie mecze, a w nocy poce sie intensywnie. Budze sie caly mokry i przemarzniety. Dodam, ze towarzyszyl temu gwaltowny spadek masy ciala, gdzie stracilem 3-4kg w ciagu tygodnia. Nie mam goraczki ( 35.8), ani zadnych typowych symptomow infekcji wirusowych, gdzie zwykle najpierw boli mnie gardlo. Wezly chlonne tez wydaja sie byc w normie. Zrobilem badanie krwi, a najbardziej niepokojace objawy to poziom monocytow 12% oraz zelazo 167 ug/

Magdalena Mroczek

Proszę jak najszybciej zgłosić się do lekarza, on pokieruje na dalsze badania.