Osłabienie, dreszcze, płytki oddech i stany lękowe po odstawieniu papierosów

Witam, tydzien temu odstawilam papierosy bo zle sie po nich czulam (palilam do kilku papierosow dziennie) i niestety od tego czasu czuje sie jeszcze gorzej, jestem bardzo oslabiona, mam dreszcze, plytki oddech, wrazenie, ze zaraz zemdleje, i stany lekowe...czasem dochodzi takie poczucie lekkiego odrealnienia, czuje tez oslabienie miesniowe. objawy na chwile ustapily po wzmozonym wysilku fizycznym, niestety po ponad 24h powrocily ze wzmozona sila....

Witam,

zachęcam Panią do kontaktu z Poradnią Leczenia Uzależnień, gdzie specjaliści na pewno pomogą Pani w opanowaniu nieprzyjemnych objawów.

Pozdrawiam
Ewa Czernik