Osłabienie i brak apetytu po grypie

Dzień dobry, jestem mężczyzną i mam 26 lat. W środę przed świętami zachorowłem na grypę. Trzy dni miałem gorączkę a teraz po prawie dwóch tygodniach nadal czuje się osłabiony, nie mam apetytu i mógłbym ciągle spać. Czy to normalne objawy? Jeśli tak to ile mogą potrwać. Jeśli nie to co to może być? Martwie sie moim stanem.

Aleksander Ropielewski

Jeżeli do miesiąca stan się nie poprawił to powinno to zacząć budzić niepokój.