Osłabienie i brak apetytu u 7-latki

Witam. Moja córka ma 7 lat, od ok. 2 tygodni straciła apetyt, nie ma na nic siły, jest osłabiona. Robiliśmy morfologię i żelazo i wszystko jest ok. jedynie WBC lekko podwyzszone 11. Co może byc przyczyną? Myślałam, że anemia, ale krew ok. Czy to mogą byc np. pasozyty? Czy zrobic jakies badania dodatkowe, a może podawac jakis syrop na apetyt? Dodam,ze zaczęła szkołę, ale bardzo ją lubi i raczej się nie stresuje. Natomiast czasem budzi się w nocy i przez godzinę - dwie nie może zasnąc.

Witam, być może córka się jednak czymś stresuje. Od strony dietetycznej proponowałabym synbiotyk (szczepy bakterii jelitowych) dla dzieci, który zwiększa odporność, do tego tran z wątroby dorsza. Dieta powinna być bogata w warzywa i owoce. proszę starać się wprowadzić dziecku posiłki 5 razy dziennie. Na kolację oprócz kanapki można podać kaszkę manną na mleku na gęsto, z jakimś smacznym dodatkiem. Regularny tryb życia będzie sprzyjał wyciszeniu przed snem. Pozdrawiam.