Ogólne osłabienie i brak apetytu u 7-latki

Witam!Moja córka ma 7 lat, waży 24 kg, ma 134 cm wzrostu. Ostatnio narzeka na ogólne osłabienie, nie ma apetytu, jest blada, na wszystko brakuje jej siły.Prawie rok temu miała robione badania krwi i wszystko było w porządku. Dodam,że dosc często boli ją głowa i czasem krwawi z nosa, ma sińce pod oczami. Co może byc tego przyczyną?

trzeba ponownie ja zdiagnozować, morfologia krwi z rozmazem, poziom żelaza, CRP, cukier we krwi, badanie moczu, USG brzucha, kał na pasożyty , poza tym ewentualnie gastrolog . Można tez założyć że ma zapalenie śluzówki żołądka ( bo stres w szkole) stąd brak m.in. apetytu i dalsze konsekwencje. Można kupić GASTROTUSS BABY i podawac przy posiłku 1 łyżeczke a poza tym stosować dietę jak przy wrzodach żołądka, robić jej kisiel, mięsko gotowane , lekkostrawne a posiłki co 3 godziny regularnie a nie za dużo. . Jeśli apetyt wróci to reszta objawów powinna też zniknąć.