Osłabienie i problemy z siłą mięśniową

Moja córka ma 29 lat, w ostatnim czasie czuła się bardzo źle, była osłabiona, miała problemy z siłą mięśniową. Myślę, że ma anoreksję, do której się nie przyznaje. Bardzo dużo ćwiczy/ćwiczyła (teraz ma zakaz), przy małej ilości jedzenia. Po badaniach na oddziale neurologicznym stwierdzono u niej chorobę neuronu ruchowego. Czy objawy typowe dla choroby neuronu ruchowego, mogą być także typowe dla objawów anoreksji. Mieszkamy w Warszawie. U kogo możemy zasięgnąć opinii? proszę o pomoc

Należy omówić wyniki badań i wyjaśnić wątpliwości
z leczącym NEUROLOGIEM i PSYCHIATRĄ
Ponieważ Córka ma zaburzenia łaknienia i mało je, może mieć liczne niedobory pokarmowe, braki witamin i mikroelementów, wtórne zaburzenia endokrynologiczne,
Osłabienie i zmeczenie jest objawem zaburzeń organicznych, niedoborowych i psychicznych. Ważne dobre odżywienie i suplementacja niedoborów.!
Leczenie przeciwdepresyjne, Ważna tez psychoterapia, terapia rodzinna też bywa pomocna