Jak leczyć zaburzenia związane z objawami parkinsona?

Jak leczyć zaburzenia związane z objawami parkinsona. Podejrzenie zespołu rozregulowania dopaminowego, RLS, Parkinsonizm, wieczne zmeczenie tylko leze, depresja, klopoty z pamiecia. To zaburzenie neurodegradacyjne? Bo mówiono mi, że to minie 10 lat temu. 9 Biore leki, niefajne. Mój lekarz poprosił mnie o MRI. Ale czy Dopamine disorder syndrome może wystąpić w postaci przewlekłej? ;/ czym to leczyć?

Do omówienia z Neurologiem leczącym ! konsultacja z psychologiem, psychiatrą, ze względu na objawy depresyjne ...
Ważny wywiad, badanie, stan Pacjenta, wyniki badan, nastrój, sen, tryb życia . Pozdrawiam