Zaburzenia obsesyjno-kompulsywne a seks

leczyłem się na zburzenia obsesyjno kompulsywne brałem sertraline powodowała u mnie zaburzenia seksualne przerywałem leczenie i powracałem jak lęki utrudniały mi mormalne funkcjonowanie moim problemem sa silne lęki których chece się pozbyć a jednocześnie być sprawnym w łóżku sama myśl o zaburzeniach powoduje u mnie lęk jak pozbyć się lęków trazodon biore lecz lęki nie ustepuja czy bupropion,moklobemid,agomelatyna w walce z lękami buspiron brałem 3 tyg i trittico może lek przeciwpsychty

Dzień dobry,

Myślę, że stosowane leki, ich działanie, dawki oraz skuteczność najlepiej omówić z psychiatrą. Zawsze leki są dobierane indywidualnie w oparciu o pełną diagnozę z uwzględnieniem innych współwystępujących chorób.

W związku z tym, że Pana lęki są nasilone, może warto byłoby rozważyć udział w psychoterapii. Jedną z form psychoterapii rekomendowaną w leczeniu zaburzeń lękowych, również zaburzeń obsesyjno-kompulsyjnych jest oparta na dowodach naukowych psychoterapia poznawczo-behawioralna.

Pozdrawiam

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza