Czy perazin może być stosowany w leczeniu zaburzeń obsesyjno-kompulsywnych?

Choruję na Zaburzenia obsesyjno-kompulsyjne i schizofrenię. 1. Czy perazin może być stosowany na Zaburzenia obsesyjno-kompulsyjne? 2. Czy perazyna może być stosowana jednocześnie z sulpirydem?

Szanowny Panie.
Domyślam się, że leki te zlecił Pana psychiatra prowadzący, który Pana zna. Jeśli tak nie widzę powodu do obaw w odniesieniu do Pana wątpliwości.