Osłabienie i spadek odporności a stosowanie leku Deprexolet

Witam.Przyjmuje na sen tabletki deprexolet 10.Wcześniej przez 8 miesięcy razem z deprexoletem brałam citabax20.Od około 3 tygodni jestem na samym deprexolecie i zauwazyłam że jestem strasznie osłabiona,spadła mi odporność i od tych 3 tyg.boli mnie gardło.Czytając ulotkę zauważyłam że przy takich objawach lek należy odstawić.Nie wiem co robić?Wizyte u lekarza mam dopiero za 4 miesiące

Aleksander Ropielewski

Ja również bez przeprowadzenia badania nie jestem w stanie podjąć takiej decyzji. Sugeruję kontakt z lekarzem POZ.