Osłabienie i wynik badania echa serca

witam,mam31lat,mam 153cm,53kg.W czasie tegorocznych upałów prawie zemdlałam ,zabolało mnie serce i drgały mięśnie.To zdarzyło się raz,ale moje samopoczucie od tej pory się pogorszyło.Zrobiłam się jakaś słaba i na okrągło czułam ,że wali mi serce jak opętane.Poszłam na badania echo;jamy prawidłowej wielkosci,ściany bez przerostów,kurczliwośc ścian w normie,przepływy prawidłowe,fizjologiczny ślad im i it,osierdzie w normie.kurczliwosć ściany kom lewej 60proc.PWs17,LVDs26,5.IVSs17.PWd8,88.cdn.....

Witam! Wynik badania echo jest prawidłowy. Jeśli dokuczają Pani kołatania serca sugeruję konsultację z kardiologiem i rozważnie wskazań do wykonania badania holter ekg.