Prośba o interpretację echa serca przy podejrzeniu nerwicy serca

Witam.Cierpię na nerwicę lękową.Niedawno umarł mój tata. Od tego czasu mam kołatanie serca (podejrzenie nerwicy serca). Proszę o interpretację echa serca: Lewa komora: niepowiększona 43/24mm EF: 70% Przegroda międzykomora: 7mm Ściana tylna: 7mm (prawidłowa) Kurczliwość: prawidłowa Lewy przedsionek: 23mm(niepowiększony) Aorta: 25mm Zastawka aortalna: przepływ (1,5 m/s)fala zw: brak Zastawka trójdzielna:fala zw mała SPAP:32mmHg Zastawka płucna:fala zw:brak Osierdzie prawidłowe.Dziękuje

Witam,
Ze strony psychologicznej sugerowałabym wsparcie leczenia metodą psychoterapii,gdyż być może zakłócony został od strony emocjonalnej proces żałoby a wraz z nim emocje,które powinny być wyrażone.
Pozdrawiam serdecznie.