Osłabienie organizmu, zawroty głowy i nieustanne przeziębienia

Od 3 mie problem zdr. Średnio co tydzień jestem chory jest to zazwyczaj spore osłabienie organizmu(bez temperatury)zawroty w głowie itp,lecz jakiś czas temu przerodziło się to w gorszą chorobę, na którą dostałem antybiotyki na 2 tyg. Zrobiłem podstawowe badania zlecone przez lekarza wszystko wyszło bd dobrze dodatkowo średnio co roku robię dość dokładne badania. Dostałem skierowanie na testy alergiczne testy będę robił za 2tyg.Pytanie brzmi - lekarz może mieć racje czy może to być coś innego ?

Lekarz prowadzący Pana przypadek, ma dostęp do dużo większej ilości informacji o Panu, niż Pan podał w swoim pytaniu. Więc jego podejrzenia odnośnie Pana choroby, są tutaj najbardziej trafne i proponuje poddać się procesowi diagnostycznemu zleconemu przez lekarza.