Osłabienie po stosowaniu leku

Ostatnio miałam nagły skok ciśnienia 210 /108 zrobiłam badanie krwi ale wyszła tylko mała anemia, lekarz rodzinny przypisał mi polpril,1x1, amlozek 1x1, captopril , cavinton, po tych tabletakach czułam sie okropnie zaczęłam je stopniowo zmniejszać biorę teraz tylko 1/2 polprol rano i wieczorem cavinton ale nadal źle się czuję osłabiona nie mogę spać , moja doktor nie zrobiła mi żadnych dodatkowych badań, uważa że na początku mogę tak się czuć ale mam wątpliwości czy leki są dobrze dobrane.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Złe samopoczucie może być powodowane działaniami niepożądanymi przyjmowanych leków. Jeśli sytuacja nie unormuje się w najbliższym czasie to konieczna będzie wizyta u lekarza prowadzącego. W razie konieczności leczenie zostanie zmodyfikowane.