Osłabienie po zakrztuszeniu

Wczoraj podczas jedzenia obiadu chyba sie lekko zaksztusilem jedzeniem. Dzisiaj sie zle czuje jestem osłabiony ale nie mam żadnych duszności ani problemów z oddychaniem. Czy możliwe ze jedzenie dostalo sie nie tam gdzie trzeba ?

Magdalena StusiĹska

Jeżeli zakrztuszenie było niewielkie- raczej nie. Jeżeli objawy nie ustąpią najlepiej skonsultować się z lekarzem.